جستجو در سایت

دسته بندی اخبار

تازه ترین خبرها

انتشارات فیل و فنجون

۱۳۹۸/۰۶/۲۶

راهنمای خرید شیرآلات بهداشتی

۱۳۹۷/۱۲/۰۲

حفاظ و امنیت خانه

۱۳۹۷/۱۱/۲۵

لینک های مفید

تصویر شماره حفاظ و امنیت خانه
اخبار نی نی تبلیغ پنجشنبه 25 بهمن 1397 1507بازدید

حفاظ و امنیت خانه

حفاظ و امنیت خانه : این که خانه شما ویلایی، باغ، آپارتمان یا در تهران و یا در شهرستان باشد چندان مهم نمی باشد و این که یک حفاظ روی دیواری و یا چندین دوربین گران قیمت مدار بسته را برای محافظت خانه خود انتخاب کرده‌اید نیز چندان اهمیت ندارد بلکه نحوه حفاظت شما از ملک خصوصیتان می باشد که مهم  می باشد و خانه شما را در برابر نفوذ سارقان ایمن تر می کند این که در کجا و در چه شرایطی از روش های ایمنی مرسوم استفاده می‌کنید اهمیت نیز دارد. در این مطلب ما ۵ راه مهم را برای محافظت از خانه و یا مغازه شما معرفی می کنیم و با مزایا و معایب آنها بیشتر آشنا می شویم.

حفاظ و امنیت خانه ، استفاده از دزد گیر

انواع دزد گیر های الکترونیک یکی از راه هایی می باشد که شما با استفاده از آن می‌توانید خانه و یا ملک تجاری خود را ایمن کنید . این دزد گیر ها انواع و اقسام گوناگونی دارد و به کوچکترین حرکتی در زمان فعال بودن حساس‌ هستند. استفاده از این دزد گیر ها برای املاک تحاری و اداری توصیه می شود.

 از معایب استفاده از دزدگیر میتوان به  این موارد اشاره کرد : هزینه نصب دزدگیر ها بسیار بالا  می باشد  و هر از چند گاهی سر و صدای بی مورد آنها باعث آزار و اذیت دیگران و همسایه ها نیز می‌شود.

حفاظ و امنیت خانه ، استفاده از دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته این روز ها به یکی از رایج ترین روش های برای محافظت از اماکن اند اما این دور بین ها خود به تنهایی چندان کار آمد نیستند زیرا باید یک محافظ فیزیکی در کنار آنها باشد تا شما از دست برد سارقان نیز در امامن باشید.

از معایب استفاده از دزدگیر میتوان به  این موارد اشاره کرد :  استفاده از دوربین های مدار بسته هم مانند دزد گیرها هزینه زیادی را برای شما به همراه دارد و در قیاس با انواع حفاظ ها روش هایی بسیار پر هزینه  می باشند.

 

حفاظ و امنیت خانه ، درب های ایمنی

 

استفاده از انواع درب های ایمنی هم یکی دیگر از انتخاب های شماست اما این روش فقط در آپارتمان ها پاسخگو  می باشد و برای تأمین امنیت نواحی خاصی مانند پارکینگ حیاط و باغ و باغچه اصلا کارایی ندارد. وزن این درها بسیار بالا می باشد و گاهی نصب آنها هم با دردسر هایی هم راه  می باشد.

 

 حفاظ و امنیت خانه ، نصب انواع نرده

 

برای جلوگیری از ورود افراد و اشخاص به خانه و محل کار نصب انواع نرده دربرابر پنجره‌ها می تواند مفید باشد اما این کار یک مشکل بزرگ دارد و آن هم از بین بردن راه فرار اشخاص داخل خانه در هنگام آتش سوزی و سوانحی از این دست می باشد در بسیاری از سوانح که حفاظ های نچندان درستی برای خانه و محل کار انتخاب شده است مشکل راه فرار سبب شده است افراد داخل خانه و حتی آتشنشانانی که برای کمک به داخل آمده اند دچار دردسر های جبران ناپذیری بشوند.

 

 حفاظ و امنیت خانه ، نصب حفاظ روی دیوار

 

یکی از ساده ترین راه ها و البته بهترین راه های جلوگیری از نفوذ سارقان به خانه، آپارتمان، باغ و محل کار شما استفاده از حفاظ های روی دیوار هستند وجود این حفاظ ها روی دیوار خانه و باغ و حتی محل کار شما این مژده را به شما می دهد که سارقان با دیدن این حفاظ های روی دیوار حتی به فکر ورد به ملک شخصی شمارا هم از سر به در می کنند . مزیت های حفاظ های روی دیوار را می توان در موارد زیر خلاصه کرد.

حفاظ روی دیوار دائمی می باشند.
حفاظ روی دیوار نسبت به دوربین و دزد گیر احتیاج به نگه داری را ندارند.

این حفاظ ها به گونه های بسیار زیبا ساخته می شوند.

حفاظ روی دیوار نسبت دیگر روش های محافظت ارزان تر می باشد.

حفاظ روی دیوار به خصوص در انواع شاخ گوزنی و بوته ای نفوذ ناپذیرند.
این حفاظ ها همه قسمت های خانه را محافظت می کنند.

حفاظ و امنیت خانه ، روش های ترکیبی

 

برای محافظت کامل از ملک شخصی خود اگر چند روش محافظتی را در کنار حفاظ روی دیوار به کار ببندید می توانید امنیت خانه و یا محل کار خود را تضمین کنید استفاده از سه روش حفاظ روی دیوار، دزد گیر و دوربین مدار بسته می تواند خانه محل کار انبار و باغ شما را به دژی دور از دسترس سارقان بدل کند.

 

آقای تبلیغ